Apple Watch Series 7 na stole
Praca

Apple Watch Series 7 – inteligentny zegarek

Artykuł sponsorowany.

Apple Watch z serii 7 to zupełnie nowa propozycja amerykańskiego producenta. Czy warto zainwestować w niego pieniądze?

Smartwatch Apple 7 – powiększony wyświetlacz

Główną zaletą jest wyświetlacz Retina, który udało się powiększyć o prawie 20 procent. W porównaniu do poprzedniego modelu ma o 40 procent mniejsze ramki, dzięki czemu wszystko jest jaśniejsze i wyraźniejsze. Smartwatche Apple serii 7 nigdy nie gasną. Nie musisz już podnosić ręki, by go uruchomić. Większy ekran pozwala na szybsze pisanie. Na ekranie zegarka nie tylko więcej zobaczysz, ale również bez problemu skorzystasz z dotykowej klawiatury. Obejrzyj najnowszy model zegarka w wielu wersjach kolorystycznych na stronie https://lantre.pl/apple-watch-series-7-560

Inteligentny zegarek dla każdego

Nowa seria Apple 7 to zegarek sportowy dla każdego. Korzystaj z mobilnego asystenta treningowego, który pozwoli ci monitorować twoje aktywności. Jest najbardziej odporny na zarysowania, pęknięcia czy uszkodzenia z całej serii.

Apple Watch pozwoli ci na mierzenie natlenienia twojej krwi. Jeśli tylko będzie coś nie tak – od razu cię o tym poinformuje. To nie wszystko – dzięki nowemu sprzętowi z serii watch series zrobisz sobie EKG oraz sprawdzisz szereg innych czynności życiowych. Dbanie o zdrowie nigdy nie było łatwiejsze.

Apple Watch – innowacja goni innowację

Nie tylko wydajne procesory wyróżniają zegarki Apple. Szybkość ładowania zaskoczy każdego – pustą baterię do poziomu 80 procent naładujesz w zaledwie 45 minut. Liczne aplikacje – a wśród nich Refleksja – sprawią, że będziesz mógł choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego. Jeśli o treningach mowa, to masz możliwość skorzystania z wielu treningów oraz 75 milionów plików muzycznych w Apple Music. Odtwarzacz muzyki nigdy nie był pełniejszy.

Bądź indywidualistą i ustaw sobie tarczę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Niezależnie od tego, czy lubisz koszykówkę, jogę czy pływanie – wyraź siebie za pomocą spersonalizowanej tarczy. Bądź wolny i korzystaj z masy aplikacji, które teraz będą na twoim nadgarstku. Mobilność nabrała nowego wymiaru. Szeroki wybór modeli smartwatcha znajdziesz na przykład na stronie https://lantre.pl/c/124/apple-watch.html

Bądź w kontakcie – zawsze z Apple Watch Series

Apple Watch w połączeniu z siecią komórkową daje ci wolność, jakiej nie miałeś nigdy dotąd. Zostaw telefon komórkowy w domu i idź na spacer, będąc jednocześnie dostępnym. Wysyłaj wiadomości SMS, gify i inne informacje za pomocą zegarka. Smartwatch daje ci możliwość płacenia dzięki funkcji Apple Pay. Wyjdź na dłuższą wyprawę bez telefonu i korzystaj z map. Nigdy nie będziesz musiał pytać kogokolwiek o drogę – to smartwatch Apple wskaże ci właściwą ścieżkę. Wejdź na stronę Lantre i przekonaj się sam.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.